Ankara Casper Yetkili Servis

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşılaştığı adaptör sorunları herşeyden önce adaptör girişindeki deformasyonlardır. Bu tür sorunlar şarj aletinin çok fazla takılıp çıkarılmasından kaynaklandığı gibi girişi bağlıyken çevirmek yerinden oynatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tür sorunlarda adaptör onarımı bozuk girişin orijinal jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi notebook adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer sorun ise adaptörün çok voltajdan sebeple yanmasıdır. Bu tür sorunlar genelde garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, şarj aletinizi kuru ve diğer elektrik hatlarından ayrı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik fişleri manyetik bir kapsam yarattığından dolayı adaptöre zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu cihazınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla tak çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan şarj aleti kablosunu koli bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak notebooklarınızı bataryayı çıkararak direk adaptörle çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Nirvana F300 Adaptör

Fazla karşılaşılan kullanıcı hatası ise hor kullanımdan oluşur. Tuş çıkması ve tuş kaybolması bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu yavaşça yerine takabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ankara Casper Yetkili Servis”

Leave a Reply

Gravatar